04 Jan 2014

Fue teknolojisi ile yapılan saç ekimi operasyonu sadece 4 veya 5 saat kadar sürer ve lokal anesteziyle yapılır. Bu sebepten dolayı acı çok fazla hissedilmez. Sonuç olarak saç ekimi işlemi ufakta olsa bir cerrahi işlemdir. Bu sebeple hafifte olsa bir acı hissedilmesi gayet normaldir.

Fue teknolojisiyle yapılan saç ekimi işlemi Fut yönetimine göre çok daha az bir acı verir. Ense bölgesinde yapılan lokal anestizi hafif bir acı vermektedir. Yalnız etkisi geçtiğinde ise rahat bir şekilde oturarak hatta dergi okuyarak geçirebileceğiniz 4 saatlik bir zamanınız olacaktır. İlk başta saç ekimi işleminde acı hemen geçecektir. Geçmese bile unutmayınız ki bu işlem neticesinde saçlarınıza kavuşmak mükemmel bir mutluluk verecektir.

Ülkemizde saçların dökülmesi hem kadınların hem erkeklerin çok fazla karşılaştıkları durumların başında gelir. Saçların dökülmesi küçümsenecek bir durum asla değildir. Hatta kişide psikolojik olarak olumsuz etkilerde meydana getirebilmektedir. Çoğu kişi kendine uygun kozmetik ürünleri ve çeşitli losyonlar kullanırlar. Yine de bu şekilde çözüm bulamazlar. Çünkü saçların dökülmesi problemindeki en belirgin çözüm saç ekimi işlemidir. Comments

There isn't any comment in this page yet!

Do you want to be the first commenter?


New Comment

Full Name:
E-Mail Address:
Your website (if exists):
Your Comment:
Security code: