25 Dec 2013

Saçlarında dökülme başladığı için saç ekim merkezleri kliniklerimize gelerek bizden saçları konusunda yardım isteyen hastalarımız hastanemizin güvenli ve hijyenik ortamında her hangi bir sorun yaşamadan saç ekimi operasyonlarını olacaklar ve operasyon sonrasında da saç ekim merkezleri kliniklerinden başarılı sonuçları elde ettiğini göreceklerdir.

Saç ekim merkezleri kliniklerine gelen hastaya saç ekimi ve sonrasında gerekli tetkikler yapılarak saç tedavisinin doğru sonuç vermesi sağlanır. Hastanın eğer bir hastalığı varsa, ona göre ameliyata uygunluğu tespit edilir. Saç ekimine karar verilen hastaya FUT ve FUE tekniklerini uyguluyoruz. İlk olarak Amerika da kullanılmaya başlanan FUT tekniği 1990 lı yıllardan itibaren ülkemizde kullanılmaya başlanan bizimde saç ekim merkezleri kliniklerinde uyguladığımız ve başarılı sonuçlar elde ettiğimiz bir tekniktir. FUE tekniği 2000 li yıllardan beri uygulanmaya başlamıştır ve FUE tekniğine göre farklılıklar göstermektedir.

Saç Ekim Merkezleri kliniklerinde FUT yönteminde saç ekimi yaparken hasta ameliyata girer gibi genel anestezi uygulanır. Hastanın iki kulak arasından şerit halinde alınan saç derisi saç olmayan bölgeye nakledilerek yapılan bu yöntemde iz kalma ihtimali çok az da olsa vardır.

Hastaya lokal anestezi yapılan FUE tekniği saç yoğunluğu ve saç kökü sayısı bakımından kesin sonuçlar verir ve saç ekimi yapılan bölgede yara izi bırakmaz. Saç ekim merkezleri olarak biz FUE tekniğini kullanırken saç köklerini bölgesel olarak değil, tek tek saç olmayan bölgeden saç olan bölgeye naklederek gerçekleştiriyoruz. Bu yöntemle hastalarımız 2-3 ay gibi kısa bir sürede netice alabilir ve istediği sağlıklı ve gür saçlara kavuşabilirler. Saç ekim merkezleri kliniklerinde saç ekimi yaptıran hastalarımız ileride saç dökülmesi ile karşılaşmadan saçlarını sağlıklı ve huzurlu bir şekilde kullanabilirler.Comments

There isn't any comment in this page yet!

Do you want to be the first commenter?


New Comment

Full Name:
E-Mail Address:
Your website (if exists):
Your Comment:
Security code: